Nebankovní hypotéky bez registru

Nebankovní hypotéky bez registru je název, který se skládá z více částí. Nyní si řekneme, že hypotéky bez registru už v dnešní době nejsou možné, protože právě do registru dlužníků se nahlíží vždy, akorát rozdíl je v tom, že nebankovní instituce sice nahlíží do registru, ale záznamy v nich tolerují. A právě proto se říká bez registru, protože do záznamu se sice díváme, ale můžeme jej tolerovat, takže i přesto, že jste zapsáni v registrech dlužníků, kvůli nějaké Vaší dřívější chybě nebo dluhům, pak i přesto u nás půjčku, neboli hypotéku můžete dostat. Nebankovní, pak značí název, který nám říká, že tyto finanční možnosti nejsou v žádném případě řešeny přes banku, nýbrž přes nebankovní instituci.
Jak dosáhnout svého?
Aby všichni mohli být spokojení, jak zákazník tedy náš klient, tak i my, musí každý samozřejmě splnit jisté podmínky. V tomto směru poskytujeme jak podnikatelské úvěry tak také běžné spotřebitelské úvěry, takže se na nás mohou obracet jak firmy jako podnikatelé, tak i běžní občané. Vždy s Vámi celou situaci budeme řešit individuálně. Samozřejmostí je 100 % diskrétnost.
Hypotéky jsou nastaveny od 3% p.a. pro podnikatele. I na takto výhodné podmínky můžete dosáhnout. Pro spotřebitele jsou zde úroky v hodnotě 6 % p.a. Možné je i expresní jednání. Zajistěte si své peníze do 24 hodin od podpisu smlouvy. Vyřízení je snadné a rychlé. Dostanete až 70 % odhadní ceny nemovitosti. Ručit touto formou můžete bytem, domem, pozemkem, komerčním objektem, chatou zkrátka je toho hodně, co můžete dát do zástavy. Splátky si můžete nastavit od jednoho roku až po dobu třiceti let. Neplatíte žádné poplatky předem, ani za předčasné splacení. Žádné zdlouhavé papírování. Tolerujeme i záznamy v registrech. Využijte tuto skvělou šanci, jak získat peníze navíc pro své podnikání, nebo formou spotřebitelské úvěru pro rekonstrukci domu nebo pořízení čehokoliv, co zrovna potřebujete. Můžete tímto způsobem také splatit své předchozí dluhy.