Pokud přijdete do banky a chcete kupovat či, rekonstruovat nemovitost, popřípadě vyplatit sourozence z dědictví, jedná se o tzv. účelovou půjčku s průměrným úrokem okolo 5.7% p.a.( informace je z prosince 2022).

Abyste úvěr dostali, musíte být bonitní klient. Znamená to, že banka přísně zkoumá registry (např. zda jste někdy zaplatil pozdě půjčku, byl v mínusu na účtu apod.).

Dalším kritériem jsou příjmy a jejich výše, věk, účel použití prostředků, splátky ostatních Vašich půjček u jiných bankovních, či nebankovních poskytovatelů.

Bankovní domy jsou svázány kontrolními mechanizmy, které jim ve většině případů zamezují individuální přístup, který je mnohdy potřeba.

U nás naleznete individuální přístup a možnost, že Vám vyjednáme získání potřebných finančních prostředků např. i se záznamem v bankovních a nebankovních registrech.

Zajímáme se o Vás a naší prioritou je, abyste bez problémů úvěr spláceli a měli tak své finance pod kontrolou.

Jsme zde, abychom Vám pomohli, ne abychom Vás dostali do ještě horší situace. Proto se zeptáme i na vaše příjmy a výdaje.

Ve většině případů poskytovatel vyžaduje méně podkladů než banka. Například můžeme půjčit i některým firmám a podnikatelům, kteří díky nízkému daňovému přiznání v bance nepochodili.

Úroková míra je náklad, který hradíte za úvěr. Ta je již od 3% ročně, tj. srovnatelný s většinou bankovních nabídek, nebo i lepší.

V případě, že byste nebyl schopen prokázat dostatečné příjmy na splácení splátek, lze tuto situaci řešit např. spolužadatelem tzv. spoludlužníkem.

Co je to americká nebankovní hypotéka?

Skoro každý z nás si již někdy půjčil peníze, ať už na nové bydlení, začátek podnikání, nebo rekonstrukci bytu. První kroky obvykle směřují do banky.

Ne vždy však s žádostí u banky klient obstojí, jelikož jsou podmínky pro získání nejlevnější americké hypotéky velmi přísné.

Stačí jedna opožděná splátka půjčky (i o den), či nezaplacená úhrada za energie, telekomunikační služby aj. a několik let můžete být pro bankovní domy nežádoucím klientem.

Proto FAHD s.r.o. před několika lety vstoupilo na trh jako přímý poskytovatel a nabídlo revoluční produkt americká nebankovní hypotéka FAHD.

V současné době ( od 1.12.2022), po novelizaci zákona o spotřebitelském úvěru tento produkt poskytujeme podnikatelům, kteří ho využijí k podnikání.

Ostatním klientům, neboli spotřebitelům , zprostředkujeme financování s úrokem od 5,7% p.a u našich partnerů. Proto nepříjdete o výhody levného financování, pokud si vyberete naši společnost.

Americké nebankovní hypotéky zajišťované společností FAHD s.r.o. nabízí nízké splátky a v návaznosti na individuální přístup jsme schopni najít řešení i pro osoby, které mají např. záznam v bankovním či nebankovním registru a dokonce nevadí i běžící exekuční řízení.

K podnikatelům a živnostníkům máme stejně otevřený přístup.

Zařídíme Vám peníze rychle, bez poplatků předem, až na 30 let!

Výše poskytnutého úvěru je srovnatelná s bankovními domy.

Průměrná výše poskytnutých úvěrů dosahuje až 70% odhadu nemovitosti.

Detaily produktu americká-nebankovní-hypotéka

 • Nebankovní hypotéky jsou nabízeny až do 70% z odhadu nemovitosti (dle lokality a bonity žadatele ). Doba splatnosti je od 1 roku až do 30 let. Navíc máte možnost kdykoliv úvěr splatit bez sankcí.
 • Nebankovní hypotéky mohou být individuálně nabídnuty i některým klientům se záznamem v registrech, starších 18 let. Exekuce nemusí být překážkou získání hypotéky. Vše se také odvíjí od vaší schopnosti úvěr splácet.
 • Nevybíráme žádné platby ani poplatky předem!
 • Garantujeme zajištění nízkých splátek!
 • Odhad nemovitosti, který je nutný pro posouzení zástavy a tím určení úvěrového rámce za Vás uhradíme.
 • Rozumný úrok ve formě nebankovního řešení!
 • Analýza Vaší bonity zdarma!
 • Vše bez složitého papírování.
 • Stačí jen vyplnit nezávaznou on-line žádost na hlavní straně našeho webu!
 • Ihned Vás kontaktuje náš specialista a provede Vás celým procesem!
 • Pokud jde vše hladce, dokážeme Vám zařídit peníze i za 24 hodin od dodání domluvených podkladů!

K předběžnému posouzení interního odhadu zašlete na e-mail info@fahd.cz několik fotek nemovitosti.

Nejlépe foto 5x zvenku, tj. celkový pohled na dům, a alespoň 4x foto zevnitř (obývací pokoj, kuchyň, koupelnu, pokoj ).

Dále do mailu uveďte jméno, adresu, telefon, požadovanou částku, případně výše zástav, či exekucí váznoucích na nemovitosti.

V každém větším městě naleznete naše zástupce.

Případně můžeme přijet za Vámi.

Ke klientům přistupujeme vždy individuálně, úrokovou kalkulačku americké hypotéky u nás tedy nenajdete.

Pro lepší pochopení níže nabízíme orientační propočet. Touto nezávaznou nabídkou nevzniká na nabízený úvěr nárok.

Reprezentativní příklad

Toto je reprezentativní příklad pro úvěry, které jsou zprostředkované společností FAHD s.r.o. a vztahuje se na ně zákon 257/2016, při výši úvěru 2.000.000,- Kč.

Poplatky, které nejčastěji souvisejí s úvěrem: poskytnutí daného úvěru 30 000,- Kč, zprostředkování daného úvěru 70.000 ,- Kč splatný při čerpání úvěru, vklad do katastru nemovitostí 2 000,- Kč.

Celková částka splatná spotřebitelem je potom tedy 2.944.720,- Kč.

Klient musí mít pojištění nemovitosti u libovolné pojišťovny na plnou hodnotu nemovitosti po celou dobu trvání úvěru, vinkulace musí být ve prospěch věřitele.

Počet splátek 360 (30 let). Měsíční splátka bude tedy 7.902,- Kč a pevná úroková sazba 2.5 % p.a., RPSN 2.93 % p.a. (platí pokud již máte pojištění domácnosti).

Výpočet je založen na předpokladu, že je úvěr čerpán okamžitě jednorázově.