Hypotéka bez registrů – běžně zažitý název. Nicméně to neznamená, že do registrů nenahlížíme. Spíše je to o tom, že často tolerujeme záznamy v registrech.

Nebankovní hypotéky bez registrů nejsou spotřebitelské úvěry, jsou pouze pro podnikatele a firmy, kteří použijí finance z úvěru do podnikání.

Tady se souhlasem můžeme nahlídnout do bankovních a nebankovních registrů, ale pokud zde máte záznamy (např. za opožděné platby, zesplatněný úvěr apod.) nemusí to být překážkou ke získání úvěru.

Je to hlavně z toho důvodu, abychom zjistili, zda nejste předlužení, případně Vám úvěry vyplatili. Protože je tato hypotéka pro dlužníky dostupná logicky jen v případě, že jim nezpůsobí jen další komplikace.

Často se stává, že díky nahlédnutí do registru zjistíme, že klient může dostat lepší úrokovou sazbu, například od 3% p.a., kdežto jinak by standardně dostal úrok od 6% p.a.. Navíc tolerujeme nižší daňová přiznání. Jde nám ale jako u všech klientů o to, abyste zvládali splácet.

Pokud jste spotřebitelé, čili klienti, kteří nevyužívají peníze k podnikání, hypotéku bez registrů využít nemůžete.

Pro Vás zprostředkujeme nebankovní hypotéku, kde se do registru nahlíží, ale záznamy se dají tolerovat. Nahlíží se do nich proto, aby se Vám nastavila výše úvěru v poměru k Vaším příjmům. Je to z toho důvodu, že nechceme, abyste se dostali do dluhové pasti, ale dokázali bez problémů nebankovní hypotéku splácet. Pokud je Váš příjem dostatečný, nemusíte si konsolidovat všechny půjčky, ale jen ty, které budete chtít.

Vyplacení exekucí z úvěru je možné.

Pokud by Váš příjem byl nižší, obstaráme konsolidaci, neboli sloučení půjček do jedné nízké splátky a Vy tak získáte kontrolu nad svými příjmy a výdaji.

Myslíme to s Vámi dobře! Zajímáte nás, proto se ptáme.

Nedosáhli jste na úvěr v bance? Nevadí. My se k vám neotočíme zády!

Rádi poradíme i když si od nás nepůjčíte podnikatelský úvěr, nebo si prostřednictvím naší firmy nenecháte zprostředkovat spotřebitelský úvěr.

Chcete získat potřebnou hotovost při expresním čerpání i do 24 hodin od podpisu smlouvy?

Umíme vyřídit úvěr bez složitých otázek, bez poplatků předem až na 30 let, a to často s podobnou splátkou a úrokovou sazbou jakou umí třeba v bance.

Často nevadí ani záznamy v registru, příjem lze prokázat jednodušeji.

Pokud však váš oficiální příjem vůbec nedoložíte (týká se hlavně spotřebitelů), můžete k úvěru přibrat spoludlužníka, který příjem doloží.

Důležité je, abyste byli schopni dlouhodobě úvěr splácet, proto bude výše úvěru a splátka nastavena přesně podle Vašich možností.

Podnikatelé mohou mít nižší daňová přiznání.

Nízký věk dospělého žadatele nemusí být překážkou, ani exekuce mnohdy nevadí. Jsme levní a nabízíme rychlé a výhodné řešení Vašich potřeb.

Naše služby jsou zpoplatněny, nikdy však neplatíte nic předem!

Konkrétní nabídku financování, včetně výše naší odměny Vám sdělíme bezprostředně po analýze Vaší situace.

Vyzkoušejte nás, uděláme bezplatné a předběžné nacenění domu i do několika hodin (dle složitosti případu).

Detaily hypotéky bez registrů

  • Hypotéky bez registrů nejsou spotřebitelským úvěrem.
  • Hypotéku bez registrů poskytujeme podnikatelům, kteří využijí finance do podnikání, finance do 70 % z odhadu vaší nemovitosti, a to s dobou splatnosti 1 – 30 let. Navíc můžete úvěr kdykoliv splatit předem.
  • Hypotéka bez registrů je určena dokonce i klientům se záznamem v registrech, i těm, kteří se potýkají s exekucemi. Posouzení se odvíjí od hodnoty nemovitosti a Vaší schopnosti úvěr splácet. Což znamená, že se dá klidně získat tato hypotéka po insolvenci.
  • Nechceme po svých klientech žádné poplatky předem! Odhad nemovitosti uděláme zdarma!
  • Získáte garanci nízkých splátek v nebankovním sektoru v ČR!
  • Podobný úrok jako mají banky je dnes možný i v nebankovním sektoru.
  • Chceme jen nutné podklady, jinak je vše ostatní bez složitého papírování.
  • Stačí, pokud vyplníte nezávaznou online žádost!
  • Zkontaktuje se s Vámi náš pracovník a během chvíle jsme schopni s Vámi probrat možnou konstrukci úvěru a sdělit případné řešení a postup schválení.
  • Pospícháte? Volejte 773 066 177, jsme tady pro Vás!

Peníze lze často vyplatit i do 24 hodin od zaslání předem sjednaných podkladů.

K předběžnému nacenění hodnoty domu pošlete několik fotografií Vaší nemovitosti.

Stačí zaslat pohled na Váš dům 3x foto z venku, 4x foto vnitřku (obývací pokoj, kuchyň a koupelna).

Dále do e-mailu uveďte jméno, adresu nemovitosti, telefon (mobilní telefon), požadovanou částku, případně výše zástav či exekucí váznoucích se na dané nemovitosti.

Po předschválení výše úvěru dle hodnoty nemovitosti zjistíme, zda jste schopen úvěr splácet.

Doložíte několik jednoduchých podkladů k produktu nebankovní americká hypotéka bez registru a dle domluvy můžete přijet k nám podepsat smlouvy, nebo můžeme za Vámi přijet my.

Naše makléře naleznete v každém větším městě.