Bezúčelná hypotéka a ještě bez registru?

Často lidé potřebují velké peníze nejen na otázku bydlení, ale i na další věci jako vybavení domácnosti, auto, dovolená, podnikání, dluhy, konsolidace a podobně. Jednoduše vysokou částku peněz, která by dokázala pokrýt všechno, co potřebují. A když takové peníze na účtech chybí, tak zbývá jedině nějaká forma úvěru.

A také by vyhovovalo, aby takový úvěr byl pouze jeden, jedna splátka a pokryté všechny požadavky. Formou spotřebitelského úvěru toho moc najednou nepořešíte a když si takových úvěrů vezmete více, tak se vám pěkně prodraží rodinný rozpočet. Zbývá tedy hypotéka, ale ta řeší pouze účel bydlení. Ale ne v případě, když si vezmete americkou, která umožňuje využít peníze na cokoliv.

Tak to bychom měli. Ale teď vám došlo, že máte záznam v registrech dlužníků, tedy v těch bankovních, nebankovních nebo v registru SOLUS. V bance to bude dost velký problém, protože podmínkou pro získání jakéhokoliv úvěru je čistý právě tento registr.

Naštěstí je i americká hypotéka bez registru. Nejedná se sice ve většině případů o produkt bankovní, ale nebankovní, ale za podobných podmínek jako v bance máte velkou šanci, že tento druh úvěru získáte.

V případě této formy úvěru můžete peníze využít na cokoliv, takže třeba i na řešení dluhů, které vás třeba do nepříjemných registrů dostaly.

Podmínkou je, jako u všech hypoték, ručení nemovitostí. Některé společnosti vyžadují nemovitost přímo na vás, jiným stačí jako záruka i nemovitost třetí osoby, případně zástava chaty, prodejních prostorů a podobně.

Další okolnosti pro získání ovlivňuje také výše částky, kterou chcete půjčit a tržní hodnota nemovitosti, která bude sloužit jako zástava. Obvykle je maximální možná suma 75%, ale najdou se i společnosti, které za určitých podmínek půjčí až 95%.

Důležité je, aby americká hypotéka bez registru vyřešila všechny vaše problémy.