Půjčit si? Ale od koho?

Civilizovaného způsobu života dnes nelze dosáhnout bez peněz. Těchto je zapotřebí, aby si mohl každý koupit to, co zrovna potřebuje nebo po čem touží a nelze to získat nějakým jiným, bezplatným způsobem.
Peníze jsou tudíž v podstatě nezbytné. Protože každý soudný našinec chce žít na náležité úrovni. Jenže je smutnou pravdou, že ne vždy má každý tolik finančních prostředků, kolik jich momentálně potřebuje.
A není-li kde peníze vzít? Pak přijde nejednou vhod pomoc nazývaná půjčka. A to v tom nejlepším možném případě nebankovní hypotéka bez registru.

Proč právě ta?
a) Dejme tomu proto, že se u ní nemusí složitě dokládat dobrá finanční situace žadatele, což je něco, co v bankách diskvalifikuje nejednoho z uchazečů.
b) Nebo proto, že zde není třeba mít za všech okolností čisté registry dlužníků.
c) Nebo proto, že zde nevadí ani existence dalších dluhů, ba ani exekucí. Naopak – tyto lze s pomocí nebankovní hypotéky i přímo vyplatit.

Že to vypadá zajímavě? Nejen že to tak vypadá, ono to takové opravdu i je. A proto není jediný důvod, proč by si někdo o tuto půjčku nezažádal. Vždyť je to tak snadné!

1) Na úvod stačí vyplnit formulář umístěný na webu dotyčné nebankovní společnosti.
2) Spolu s tím je záhodno poslat této společnosti požadované fotografie nemovitosti, jež bude použita coby zástava po dobu splácení, sloužící k jejímu ocenění.
3) Pak stačí počkat, než bude do čtyřiadvaceti hodin rozhodnuto, dostane-li se žadateli toho, po čem touží.
4) Pokud ano, stačí podepsat smlouvu jednoduchou tak, že se do ní nevejde ani jeden jediný skrytý háček.
5) A pak jsou peníze záhy na dlužníkově účtu a tento s nimi může nakládat, jak jenom se mu zlíbí.
6) A splácet lze rok stejně jako třicet let, po snesitelných splátkách s příznivými úroky. Což se dá vzhledem k flexibilitě této půjčky zvládnout hravě, to nikoho nezruinuje. Případně lze ale vše vrátit i předčasně a bez extra poplatků, nechce-li se dlužníkovi déle platit úroky a má na to.

To vše zkrátka činí zmíněnou nebankovní hypotéku dokonalou. Hlavně pro ty, kdo jsou na tom tak špatně, že by je jinde odmítli, ale nejen pro takové. A není tak důvod, proč by měl někdo hledat něco jiného.