Peníze do hodiny

V současné době není žádný problém půjčit si peníze. Poskytovatelů je nepřeberné množství. Stačí jen vědět, kam se obrátit a dobře si vybrat pro daný okamžik. Pokud vás odmítne banka, můžete požádat u některého nebankovního poskytovatele. A tak bychom mohli pokračovat přes americké půjčky až například k Zonky. Někdy o půjčce přemýšlíme dlouhou dobu a někdy je to otázka několika okamžiků. Může se vám například stát, že před cestou na zahraniční dovolenou nevyšel rozpočet podle vašich představ a nezbyly dostatečné prostředky na palivo do auta anebo na poslední chvíli zjistíte, že vaše povinné ručení není zaplaceno. V tomto případě letí každá hodina rychlostí blesku.
o Vyřízení půjčky u banky trvá většinou několik dlouhých dnů, někdy i týdnů.
o Nebankovní poskytovatelé sice tuto dobu zkracují, ale také na dny.
Skutečně rychlou půjčkou je takzvaná Kamali. Už z názvu je patrný její asijský původ. Jedná se o bývalou Japonskou půjčku, která pochází od společnosti Home Credit. Vyřízení je skutečně bleskurychlé. Potřebné finance totiž můžete mít do jedné hodiny. Nabízí se možnost rozložení splátek na deset. Půjčku Kamali může získat každý občan České republiky, kterému je osmnáct let a více. Kromě těchto podmínek je potřeba ještě udělat tři nezbytné kroky. Vyplnit požadované údaje (číslo občanského průkazu, číslo bankovního účtu a číslo telefonní). Pochopitelně poté odeslat on-line žádost a připojit občanský průkaz. Téměř okamžitě přicházejí peníze na účet.
o V největších bankách se jedná o dobu do jedné hodiny od schválení žádosti.
o Nejzazší termín je jeden den.
Kromě všech uvedených výhod klienti také vítají možnost odložit dvakrát po sobě splátku o třicet dnů nebo také možnost zaplatit jednu korunu a tím odložit splátku až o deset měsíců. Pokud bude mít klient nějaké obtíže, může využít Poradnu při finanční tísni.