Nebankovní hypotéky s řešením pro vaši situaci

Bankovní společnosti jsou nejčastěji navštěvovaným sektorem v oblasti úvěrů, hypoték a půjček. Jejich podmínky získání jsou však natolik přísné, že stačí málo a žadatel již měřítkem neprojde.

Po čase stráveném papírováním a čekáním je to pro klienta, který počítal s penězi velké zklamání.

Právě z toho důvodu je dalším oblíbeným sektorem na finančním trhu oblast nebankovní. Podmínky pro získání finančních prostředků jsou někdy méně náročné a šanci získat půjčku má skoro každý, a to i s různými záznamy. Vždy je potřeba mít příjem.

Nebankovní hypotéky se snaží vyrovnávat těm bankovním a poskytují spoustu výhod a možností. Ale banka bude vždy o něco levnější.

Je jasné, že i nebankovní společnosti chtějí, aby klient splácel, proto dokážou najít pro každého takové řešení, které bude pro klienta přijatelné a nestáhne jej ke dnu.

Základem získání hypotéky je i v tomto případě zástava nemovitosti. Nemáte svojí vlastní? Nevadí. Můžete ručit i nemovitostí někoho třetího. Obvykle se jedná o příbuzné nebo o byty a domy, které právě kupujete a majitel, od kterého nemovitost kupujete, se zástavou souhlasí.

Odhad nemovitosti zařídí společnost, u které žádáte o hypotéku (neplatí to však obecně).
Nebude vás to stát žádné platby předem.

U podnikatelských úvěrů doba vyřízení se netáhne dlouhé měsíce, ale jen několik dnů, nebo i pár hodin. Když pošlete s online žádostí i požadované fotografie nemovitosti, tak do 24 hodin znáte verdikt. (Jen u podnikatelských úvěrů)

Po samotném schválení nastává nastavení splátek a celkové doby splácení. Pro klienta je připravený výběr možností, které jsou přijatelné pro jeho rozpočet. Může si tak vybrat dobu splatnosti až 30 let.

Může se stát, že se rozhodnete úvěr splatit dříve, než je domluvená doba. Není to překážkou, proto nebudete za předčasné splacení hradit ani sankci.

Důležité je také vzpomenout, že nebankovní hypotéka je bezúčelná. Peníze nejsou určené pouze na bydlení, ale můžete si za ně pořídit, co jen chcete. Ve většině případů klienti získané peníze využívají na splacení dluhů a exekucí. Využít se dá i konsolidace.