Efektivní půjčka- posouzení situace pro každého zájemce

Půjčka zprostředkovaná společnosti FAHD s.r.o. www.fahd.cz představuje způsob, jak získat požadované finanční prostředky velmi rychle.

Pokud jste si šli někdy pro úvěr do banky, tak určitě víte, jak to probíhá. Nekonečné vyptávání se, dokládání podkladů a spousta dalších záležitostí, které celý proces zdržují.

V nebankovní společnosti se také ptají, ale mnohdy je proces rychlejší a mají méně kritický pohled.

Díky zcela individuálnímu přístupu a maximální snaze pomoci každému klientovi lze odpustit i takové věci, kvůli kterým byste v bance dostali okamžitě červenou kartu.

Pokud tedy máte v plánu si půjčovat, a vybíráte tu nejlepší možnost, tak se určitě neváhejte zajímat jak o bankovní, tak právě i o nebankovní hypotéky, které jsou často výhodné, a hlavně snadno získatelné. Jak to bude probíhat?

  • Vyplníte formulář, do kterého uvedete své představy o půjčce, tedy požadovanou výši úvěru
  • Sdělíte společnosti informace o nemovitosti, kterou hodláte ručit
  • Ozve se vám specialista, který se bude snažit vám nabídnout co nejvýhodnější řešení, abyste získali tolik peněz, kolik potřebujete, ale zároveň aby to pro vás nebyla velká zátěž, co se týče splácení
  • Dodáte několik dokladů- jako je například kopie pracovní smlouvy, 3 výpisy z účtu
  • Po schválení úvěru dostanete předem předsmluvní informace a pokud si vyžádáte i smlouvu o půjčce, nebo úvěru.
  • Podepište smlouvu a těšte se na peníze, které můžete mít někdy i do druhého dne na účtu, obvykle během několika dnů.

Výhody zní skvěle, ale i tak je důležité znát i nějaké číselné údaje, které jsou schopné půjčku charakterizovat. Co se týče doby splatnosti, tak ta se pohybuje obvykle od jednoho roku, až do třiceti let, záleží na poskytovateli.

Pokud byste měli ale možnost úvěr předčasně splatit, tak samozřejmě můžete, a to bez jakýchkoliv zbytečných a nesmyslných sankcí. Úroková sazba je taktéž výborná, půjčku můžete získat s úrokem již od 6 p.a., finální výše se odvíjí od lokality nebo také bonity žadatele. A kolik touto cestou vůbec můžete získat peněz? To záleží na nemovitosti, kterou ručíte, většinou je možné žádat o úvěr, který dosahuje až 70 % odhadu nemovitosti.