Americká hypotéka bez dokládání příjmů

Bydlení, auto, dovolená, podnikání, studia, zařízení, rekonstrukce, financování projektu, dluhy, exekuce. To všechno jsou důvody k tomu, že potřebujete peníze a obvykle nejde o malou sumu.

Můžete si pořídit spotřebitelský úvěr s nehorázně vysokým úrokem nebo sáhnout po hypotéce. Druhá varianta je lepším řešením a to už jen z toho důvodu, že je tady větší jistota získání potřebné částky, nižší úrok s možností fixace, rozložení splátek až na 30 let. A aby to mělo všechny klady, tak by to chtělo úvěr v této formě, který nevyžaduje doložení účelu využití peněz, které mají obvykle podmínku využití na bydlení. A často je přáním klientů také fakt, že by takovou finanční pomoc brali bez zbytečného papírování a hlavně bez potvrzení o příjmech.

A takové předpoklady má americká hypotéka bez dokládání příjmů.

O tento druh úvěru budete chtít určitě v první řadě žádat u bankovních společností. Samozřejmě, že v nabídce je i bezúčelná forma úvěru v podobě americké hypotéky, ale co je už méně pravděpodobné, tak to je získání bez toho, abyste bance nemuseli přinést potvrzení o příjmech či daňová přiznání i za rok či dva zpětně.

Podmínky bank jsou jasně dané a přes ně vlak nejede. A tak pokud víte, že tuto podmínku nesplníte nebo nemáte dostatečné příjmy pro splnění podmínek, tak nemusíte hned zoufat.

Americká hypotéka bez dokládání příjmů existuje u mnoha nebankovních společností. Nejen, že nemusíte tento druh potvrzení doložit, ale některé ze společností ani nenahlížejí do registrů dlužníků bankovních či nebankovních nebo do registru SOLUS. A tím jsou vaše šance na získání bezúčelného úvěru mnohem vyšší.

Jediná podmínka k získání americké hypotéky jako i každé jiné, je zástava nemovitosti ve prospěch společnosti, která vám peníze půjčí. A mnohdy to nemusí být nemovitost v osobním vlastnictví, ale třeba i družstevní byt nebo nemovitost někoho jiného kdo souhlasí se zástavou. A také to můžou být pozemky, chaty, chalupy, komerční prostory a podobně.

I v případě nebankovních společností platí pravidlo, vybrat si to nejlepší a nejvýhodnější pro vás.