Tel.+420 773 066 177,e-mail: info@fahd.cz.

Úvod.

Naše společnost FAHD je jedinou společností na českém nebankovním trhu, která přímo konkuruje peněžním ústavům. Nabízíme stejnou úrokovou sazbu a také nízkou splátku jako banky s tím rozdílem, že u nás nemusíte prokazovat příjem, nezajímá nás, pokud máte záznamy v bankovních registrech a dokonce z naší nebankovní hypotéky můžete vyplatit exekuce. Naše nebankovní hypotéka je se splatností 1 až 30 let, s možností úvěr kdykoliv předčasně doplatit bez sankcí. Nabízíme peníze do 24 hodin! Okamžité schválení úvěru pouze na základě zaslaných kontaktních údajů (jméno, tel, adresa) a fotek nemovitosti 2x zvenku, 3x zevnitř (obývací pokoj, kuchyň, koupelna) na mail jakub.hladky@email.cz . Po podpisu smluv máte peníze ihned na účtu!!

 


Nebankovní hypotéky se splatností 1- 30 let a možností doplacení kdykoliv bez sankcí! Žádná fixace, žádné omezení, jak dlouho musíte úvěr u nás mít! Žádné sankce!


Americká-nebankovní-hypotéka bez nahlížení do registrů a bez prokazování příjmů – s úrokem 5-12% p.a. (dle lokality, bonity žadatele)!


Nízká splátka jako v bance! Zpětný leasing nemovitosti s úrokem 3% p.a.!


Hypotéka bez doložení příjmu, bez záznamu v registrech a úrokem 4% p.a.!


Okamžité schválení pouze na základě fotek nemovitost. Peníze do 24 hodin od zaslání podkladů (fotky, jméno, adresa, tel.) na email jakub.hladhy@email.cz!


Hypotéky bez registrů do 70% z odhadu nemovitosti, bez zkoumání účelu použití peněz až na 30 let vhodné i k vyplacení exekuce, konsolidaci půjček apod.!


Nebankovní hypotéka je bez poplatků předem. Zdarma i odhad nemovitosti!


Financujeme všechny typy nemovitostí na území ČR (byty, městské byty, družstevní byty, domy, chaty, komerční nemovitosti, hotely, výrobní areály, restaurace, nájemní domy, pozemky, developerské projekty, apod.)


Garance nejnižší splátky v nebankovním sektoru! Seriózní jednání! Vždy jednáme s klienty na rovinu! Zhodnotíme zdarma Vaši situaci a okamžitě navrhneme řešení!


Naše pobočky a manažery naleznete po celé České republice, kde Vám jsou stále k dispozici!

Pokud máte zájem o vyřízení nebankovní hypotéky, nebo chcete jen dobrou radu zdarma, vyplňte on-line žádost. Případně nás můžete kdykoliv kontaktovat na telefonním čísle 773066177.

Požadovaná výše úvěru (*)

Jméno a příjmení (*)

Telefon (*)

E-mail (*)

Adresa nemovitosti (*)

Poznámka

Potvrďte, že nejste robot*

(*)Povinné pole

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zpracováním a nakládáním s osobními údaji. Více informací.

Back to Top
Tel.+420 773 066 177,e-mail: info@fahd.cz