Tel.+420 773 066 177,e-mail: info@fahd.cz.

Hypotéka bez registrů.

Nedosáhli jste na úvěr v bance? Nevadí. My se k vám nikdy neotočíme zády jako banka! Pomůžeme Vám okamžitě získat potřebnou hotovost do 24 hodin od zaslání podkladů na náš mail. Bez jakýchkoliv otázek (o výši příjmu, o exekucích apod.), bez poplatků předem, až na 30 let a se stejnou splátkou a úrokovou sazbou jakou by Vám nabídla banka!!!

Nezajímají nás registry, příjem, věk, ani exekuce!!! Jsme ta nejlevnější firma v nebankovním sektoru!!! Zdarma Vám uděláme nabídku a navrhneme reálné řešení Vaší situace!

Detaily hypotéky bez registrů


Hypotéky bez registrů poskytujeme do 70% z odhadu vaší nemovitosti, a to s dobou splatnosti 1 – 30 let. Navíc můžete úvěr kdykoliv splatit předem a to bez jakýchkoliv sankcí a poplatků navíc.


Hypotéka bez registrů je určena všem klientům se záznamem v registrech, klientům, kteří nemají, nebo nemohou prokázat příjem, všem od 18 do 90 let věku, i těm, kteří se potýkají s exekucemi.


Nechceme po svých klientech žádné poplatky předem! Odhad nemovitosti také zdarma!


V naší společnosti získáte garanci nejnižších splátek v nebankovním sektoru v ČR! Bankovní úrok, nebankovní řešení!


Vše bez složitého papírování či zkoumání Vaší bonity. Stačí, pokud pouze vyplníte nezávaznou online žádost! Pospícháte? Nabízíme Vám zcela zdarma schválení hypotéky a následné vyplacení do 24 hodin přímo na Váš účet!

Peníze do 24 hodin od zaslání podkladů na náš email jakub.hladky@email.cz. Pošlete několik fotografií vaší nemovitosti. Stačí zaslat pohled  2x zvenku na váš dům, 3x pohled vnitřku (obývák, kuchyň a koupelna). Dále do e-mailu uveďte jméno, adresu nemovitosti, telefon (mobilní telefon), požadovanou částku, případně výše zástav či exekucí váznoucích se na danou nemovitosti. My vám do 24 hodin úvěr schválíme a ihned můžete přijet k nám podepsat smlouvy. Naše pobočky naleznete v každém větším městě. Případně můžeme samozřejmě přijet za Vámi.

Toto je reprezentativní příklad pro úvěry, které jsou nabízené společností FAHD s.r.o. a vztahuje se na ně zákon 145/2010 Sb. Při výši úvěru 1.000.000,- Kč, počet splátek 360 (30 let), bude měsíční splátka 5100,- Kč a pevná úroková sazba 4 % p.a., RPSN 4,47 % p.a.
Poplatky, které nejčastěji souvisejí s úvěrem: poskytnutí daného úvěru 50 000,- Kč, vklad do katastru nemovitostí 2 000,- Kč. Celková částka splatná spotřebitelem je potom tedy 1.858.000,- Kč. Klient musí rovněž uzavřít pojištění nemovitosti u libovolné pojišťovny.

On-line žádost

Požadovaná výše úvěru (*)

Jméno a příjmení (*)

Telefon (*)

E-mail (*)

Adresa nemovitosti (*)

Poznámka

Potvrďte, že nejste robot*

Back to Top
Tel.+420 773 066 177,e-mail: info@fahd.cz