Tel.+420 773 066 177,e-mail: info@fahd.cz.

Americká hypotéka nebankovní.

Pokud přijdete do banky a chcete kupovat, rekonstruovat nemovitost, nebo vyplatit sourozence z dědictví, jedná se o účelovou půjčku s nízkým úrokem 3-5% p.a. (Samozřejmě banka přísně zkoumá registry, příjmy, účel použití). U nás jí získáte bez zkoumání bonity (příjmů, registrů, věku žadatele)!

S tímto úrokem a stejnou splátkou jako banka nabízíme zpětný leasing nemovitosti ovšem bez zkoumání veškerých registrů a bez prokazování příjmů!!!

Co je to americká hypotéka v bankovní podobě?

Je to neúčelová půjčka ručená nemovitostí s vyšším úrokem obvykle 5-11%, nežli hypotéka na koupi (účelová viz. nahoře). Podmínkou je již vlastnit nemovitost a samozřejmě být pro banku bonitní (příjmy, registry, věk apod.). Americkou hypotéku oceníte především v případě, že si chcete něco pořídit a to bez toho, abyste doložili, na co jste peníze potřebovali. Americká hypotéka se nejčastěji používá, když si například chcete pořídit automobil, vyplatit půjčky, rekonstruovat nemovitost bez dokládání faktur apod.

Co je to americká-nebankovní- hypotéka?

Skoro každý z nás si již někdy musel půjčit. První kroky vždy směřují do banky. Ne vždy však s žádostí u banky klient obstojí, jelikož jsou podmínky pro získání hypotéky velmi přísné. Stačí jedna opožděná splátka půjčky, či nezaplacená splátka faktury za telefon a 5 let jste pro banku nežádoucí klient. Proto jsme před několika lety vstoupili na trh s revolučním produktem americká-nebankovní-hypotéka. Tato hypotéka nabízí stejné splátky a úrokovou sazbu jako banky s tím rozdílem, že nezkoumá účel použití, nezkoumá registry, nemusíte dokládat  příjem a dokonce nevadí pokud máte exekuce!!!

Půjčíme Vám peníze do 24 hodin, bez otázek, bez poplatků předem, až na 30 let!!!

Financujeme stejně jako banka od 70% z odhadu nemovitosti.

Detaily produktu americká-nebankovní-hypotéka


Nebankovní hypotéky poskytujeme do 70% z odhadu. Doba splatnosti je od 1 roku do 30 let. Navíc získáváte možnost kdykoliv úvěr doplatit bez sankcí (toto je důležitá věc, na kterou byste si měli v nebankovním sektoru dávat pozor – vždy písemně, žádné ústní sliby!!!).


Nebankovní hypotéky jsou určeny klientům se záznamem v registrech, klientům, kteří nemají, nebo nemohou prokázat příjem, všem od 18 do 90 let věku, i těm, kdo mají exekuce.


Nevybíráme žádné platby ani poplatky předem! Odhad nemovitosti také zdarma!


U nás máte garanci nejnižších splátek v nebankovním sektoru v České republice! Bankovní úrok, nebankovní řešení!


Vše bez složitého papírování a zkoumání Vaší bonity. Stačí jen vyplnit nezávaznou on-line žádost na hlavní straně našeho webu! Pokud pospícháte, nabízíme zdarma schválení a následné vyplacení do 24 hodin na Váš účet!

Peníze do 24 hodin od zaslání podkladů!!! Zašlete na mail jakub.hladky@email.cz několik fotek  nemovitosti – 2x zvenku celkový pohled na dům, 3x zevnitř (obývák, kuchyň, koupelnu). Dále do mailu uveďte jméno, adresu, telefon, požadovanou částku, případně výše zástav, či exekucí váznoucích na nemovitosti. Do 24 hodin úvěr schválíme a ihned můžete přijet k nám na podpis. V každém větším městě naleznete naše pobočky. Případně můžeme přijet za Vámi.

Toto je reprezentativní příklad pro úvěry, které jsou nabízené společností FAHD s.r.o. a vztahuje se na ně zákon 145/2010 Sb. Při výši úvěru 1.000.000,- Kč, počet splátek 360 (30 let), bude měsíční splátka 5100,- Kč a pevná úroková sazba 4 % p.a., RPSN 4,47 % p.a.
Poplatky, které nejčastěji souvisejí s úvěrem: poskytnutí daného úvěru 50 000,- Kč, vklad do katastru nemovitostí 2 000,- Kč. Celková částka splatná spotřebitelem je potom tedy 1.858.000,- Kč. Klient musí rovněž uzavřít pojištění nemovitosti u libovolné pojišťovny.

On-line žádost

Požadovaná výše úvěru (*)

Jméno a příjmení (*)

Telefon (*)

E-mail (*)

Adresa nemovitosti (*)

Poznámka

Potvrďte, že nejste robot*

Back to Top
Tel.+420 773 066 177,e-mail: info@fahd.cz