Tel.+420 773 066 177,e-mail: info@fahd.cz.

Nebankovní hypotéka.

Rádi byste, co možná nejrychleji vyřešili vaši finanční situaci? Banka vám úvěr neposkytla? To přece nevadí! Naše společnost totiž není jako ostatní banky, které se k vám otáčí zády! Pomůžeme Vám okamžitě získat potřebnou hotovost do 24 hodin od zaslání podkladů na náš e-mail. Bez otázek, bez poplatků předem, až na 30 let a se stejnou splátkou a úrokovou sazbou jako banka!!!

Co to znamená? V bance Vám úvěr zamítli z důvodu, že máte záznam v registrech dlužníků, nedostatečný nebo žádný prokazatelný příjem? Či snad máte nízký nebo vysoký věk, optimalizované daňové přiznání nebo dokonce exekuce? S tím je teď konec!!! U nás je jedinou podmínkou zástava nemovitosti, na ostatní otázky se neptáme jako banka. Vycházíme vstříc všem potřebám našich klientů!!! Nezajímají nás registry, příjem, věk, ani exekuce!!! Jsme nejlevnější firma v nebankovním sektoru!!! Zdarma Vám uděláme nabídku a navrhneme reálné řešení Vaší situace! Jednáme vždy na rovinu. Většina klientů si nás za to váží! Někdo bohužel pravdu nerad slyší!

Detaily nebankovní hypotéky


Naše spolehlivá firma poskytuje nebankovní hypotéky do 70% z odhadu vaší nemovitosti. Doba splácení se pohybuje od jednoho roku až do třiceti let, záleží na vás, co si vyberete!).


Dále získáváte možnost kdykoliv námi poskytnutý úvěr doplatit, a to bez jakýchkoliv sankcí (na toto si dejte v nebankovním sektoru velký pozor – vše sjednávejte vždy písemně, nedávejte na žádné ústní sliby!!!).


Nebankovní hypotéky jsou především pro ty klienty, kteří mají záznamy v registrech. Dále je nabízíme i klientům, kteří nemají žádný příjem nebo nemohou výši příjmu prokázat. Všichni ve věku od 18 do 90 let, i ti, kteří jsou v exekuci, mohou o nebankovní hypotéku žádat.


Jen u naší společnosti získáte odhad vaší nemovitosti zdarma!


Nevybíráme od svých klientů předem žádné poplatky!


U nás získáte nejnižší splátky, co se týká nebankovního sektoru České republiky!


Bankovní úrok, nebankovní řešení!


Žádné papírování! Žádné zkoumání Vaší bonity!


Jednoduše vyplňte nezávaznou online žádost a je to!


V případě spěchu na Vaše peníze, jsme pro Vás připravili schválení a následné vyplacení a to již do 24 hodin!

Zašlete nám podklady a peníze budete mít na účtu do 24 hodin! Na email jakub.hladky@email.cz zašlete fotky Vaší nemovitosti. Nejlepší jsou dvě fotografie zvenčí (pohled na celý dům) a tři fotografie vnitřku (nejlépe obývací pokoj, kuchyň a koupelnu). Do emailu uveďte rovněž Vaše jméno, adresu, telefon, požadovanou částku, popřípadě výše zástav či exekucí, které jsou na danou nemovitosti vedeny. My poté do 24 hodin úvěr schválíme a peníze jsou vaše! Už stačí jen zavítat do některého většího města, kde máme pobočku, a podepsat smlouvu! Nabízíme i možnost, že za Vámi přijedou naši zaměstnanci!

Toto je reprezentativní příklad pro úvěry, které jsou nabízené společností FAHD s.r.o. a vztahuje se na ně zákon 145/2010 Sb. Při výši úvěru 1.000.000,- Kč, počet splátek 360 (30 let), bude měsíční splátka 5100,- Kč a pevná úroková sazba 4 % p.a., RPSN 4,47 % p.a.
Poplatky, které nejčastěji souvisejí s úvěrem: poskytnutí daného úvěru 50 000,- Kč, vklad do katastru nemovitostí 2 000,- Kč. Celková částka splatná spotřebitelem je potom tedy 1.858.000,- Kč. Klient musí rovněž uzavřít pojištění nemovitosti u libovolné pojišťovny.

On-line žádost

Požadovaná výše úvěru (*)

Jméno a příjmení (*)

Telefon (*)

E-mail (*)

Adresa nemovitosti (*)

Poznámka

Potvrďte, že nejste robot*

Back to Top
Tel.+420 773 066 177,e-mail: info@fahd.cz